Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

חברת פזקר

חברת פזקר, הינה החברה המובילה בישראל בפיתוח ובייצור של מוצרי איטום לשוק הבנייה והתשתיות. פזקר נוסדה בשנת 1934 ונחשבת לחלוצת פתרונות האיטום בישראל. כבר מראשית דרכה חרתה על דגלה את ערכי המקצועיות, המצוינות והאיכות. ערכים אלה, המלווים את החברה לאורך כל השנים, באים לידי ביטוי במגוון הפתרונות הרחב שמציעה החברה ללקוחותיה ולכלל ענף הבניה והתשתיות, בחתירה חסרת פשרות לאיכות הגבוהה ביותר ובתודעת שירות המציבה את הלקוח במרכז.

בתוך כך, פזקר רואה עצמה מחויבת להמשיך ולהוביל את ענף האיטום לחדשנות ולקדמה. החברה משקיעה משאבים רבים בתחומי המחקר והפיתוח ובעזרת הטכנולוגיה המתקדמת ביותר מציבה כל העת סטנדרטים מקצועיים חדשים. פזקר תמשיך להעניק ללקוחותיה את המענה המושלם לצורכי האיטום השונים תחת קורת גג אחת.

מערכת האיכות של פזקר מוסמכת לתקן הבינלאומי. ISO9001:2015. IQNET כמו כן נושאות המשחות המבוססות מים המיוצרות בפזקר תו ירוק המבטא את מחויבותה של החברה לשמירה על איכות הסביבה.

מוצריה הנבחרים של פזקר מיושמים כיום כמעט בכל בית, מבנה ומערכות תשתית בישראל. כן משווקים מוצריה במדינות רבות ברחבי העולם. ניסיונה העצום ויכולותיה הגבוהות, הזוכים להכרה רבה, בארץ ובעולם, ביססו את מעמדה של החברה בחזית ענף האיטום ומנווטים את דרכה לחידושים ולפיתוחים מהפכניים גם בהמשך.

חזון החברה

חברה מובילה בישראל לייצור ופיתוח פתרונות איטום לענף הבניה והתשתיות, תוך שמירה על איכות גבוהה וחדשנות מוצרים המשווקים בארץ ובעולם.

פיתוח

פזקר החברה המובילה
בתחומה מחויבת לפיתוח מתמיד של
פתרונות חדשניים ומתקדמים
המבטיחים תועלות רבות ללקוחותינו.

איכות

פזקר שואפת לייצר מוצרים
איכותים ומקפידה על בקרת
איכות לכל אורך תהליכי הייצור

השראה

פזקר רואה בלקוחותיה ובצמיחת
שוק ענף הבניה את ההשראה לפיתוח
מוצריה וממוקדות בצורכיהם השונים.

הון אנושי

פזקר רואה בהון האנושי
והמקצועי שלה את המסד
המרכזי להמשך צמיחה
והעצמה.

אמינות

פזקר פועלת בדרך המושתתת
על אמינות, הוגנות ויחס אישי.

שימור הסביבה

פזקר אחראית לשימור
הסביבה ופועלת לפיתוח
מוצרים ידידותיים
לסביבה ולמשתמש.

למען הקהילה

קבוצת פז מחויבת למוערבות
ולתרומה למען הקהילה.

להוביל

ברוח החזון תמשיך ותוביל
פזקר את ענף האיטום והבידוד
למען כל אחת ואחד
מלקוחותיה.

חזון החברה

כחברה מובילה בתחומה, המשתייכת לקבוצת פז, אנו מחויבים לאחריות חברתית וסביבתית בכל תחומי פעילותינו. על כן, ניסחנו ויצרנו את הקוד האתי המחייב את כל קבוצת פז.

הקוד האתי מבטא אמות מידה וכללי התנהגות המשקפים את החזון והערכים עליהם מושתתת חברתנו ובונה את הבסיס לניהול כל עסקנו, בארץ ובעולם, תוך שמירה על עקרונות החוק, המוסר והאתיקה העסקית.

הקדשנו מחשבה רבה ומדויקת בניסוח כל אחד ואחד מעקרונות הקוד האתי, ואנו רואים בשמירה עליו תנאי הכרחי לקיומנו ולשגשוגנו. הקוד האתי מביע דפוסי פעולה ברורים ומשמש את כל אחד ואחת מעובדי הקבוצה בעשייה היומיומית.

הקוד האתי כולל עקרונות שבין האדם לחברו, בין האדם לארגון ובין האדם לחוק ולאמות המוסר המקובלות בחברה מודרנית ומתוקנת. אנחנו מאמינים כי ניסוח הקוד האתי והפצתו בין עובדי ושותפי הארגון יתרמו ליצירת אנרגיה של יצירה, אחווה ומצוינות – כיאה לחברת האנרגיה מספר אחד במדינה.

לקריאת הקוד האתי של כל קבוצת פז לחץ כאן.

מוצריה הנבחרים של פזקר משווקים במדינות רבות ברחבי העולם

לפרטים נוספים צור קשר:
מנהל מכירות ייצוא
רותם בוארון
050-720-1785
rotemb@pazkar.co.il

כתבו עלינו

איטום נכון הוא כמו תרופה מונעת

בניית הבית מתחילה מבפנים: משכבות האיטום הפנימיות שימנעו רטיבות ונזקים למבנה ולכיס. בחברת פזקר מתמחים כבר 88 שנה באיטום ומציגים את הדור החדש, החכם, המתקדם והירוק בתחום

יריעות ביטומניות הצלחה מובטחת באיטום מבנים

חברת פזקר, המובילה את תחום פתרונות האיטום בישראל, מספקת סל מוצרים חדשניים המבטיחים איטום מקסימלי, יעיל ובטוח בכל חלקי המבנה.

איטום מבנים, לא מה שחשבתם

האדם הממוצע מכיר את המושג איטום מבנים בעיקר מאיטום או זיפות גגות, אך מסתבר שמדובר בעולם שלם המקיף את כל מעטפת המבנה, מהיסודות ועד לראש המבנה. המטרה העליונה: למנוע חדירת רטיבות למוטות הפלדה המהווים שריון למבנה ועלולים להיחלש כתוצאה מהחלדה

חברת פזקר מבית קבוצת פז

קבוצת פז הינה תאגיד מוצרי הנפט הורטיקאלי המוביל בישראל המספק כשליש מתצרוכת מוצרי הנפט בישראל.

הקבוצה עוסקת בזיקוק, ייצור, אחסון, יבוא ושיווק תזקיקי דלק.

בבעלות החברה בית הזיקוק באשדוד, מסופי אחסון וניפוק מוצרי דלק וכן רשת של כ-260 תחנות תדלוק ומתחמים קמעונאיים ויותר מ-227 חנויות נוחות מרשת Yellow.

חוסנה הכלכלי, שיטות העבודה המתקדמות, תודעת השירות המפותחת ויכולתה הנדירה לאתר הזדמנויות שיווקיות ולהפכן למציאות עשירה באיכויות – הציבו את פז בראש חברות האנרגיה בארץ.

קבוצת פז משלבת פעילויות מגוונות בשוק המקומי הכוללות: ייצור ושיווק חומרי סיכה וכימיקלים, ייצור ושיווק יריעות ביטומן ומוצרי איטום לענפי הבניה והתשתיות, ייצור אחסנה ושיווק של דלק סילוני למטוסים, שירותי תדלוק אוטומטיים ופתרונות לציי רכב.